Environment Officer

.

Waste Code

Reg+Permit+License

Disposal

Legal Warning


 

Yasal Uyarı

 

Çevre Görevi Sitesinde yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, yetkili Çevre görevlisine danışılmadan ve onayı alınmaksızın hiç bir zaman atık kodlaması, veya tesbiti veya bertarafı ve diğer sorunlara yönelik amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir.

 

Çevre Görevi sitesinde yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

 

Site üzerinde herhangi bir değişiklik ya da düzeltme hakkımız saklıdır ve duyurulmadan yapılabilir.

 

Gizlilik Esasları

 

Çevre Görevi sizinle ilgili topladığı bilgileri mümkün mertebe 3. sahışlara dağıtmamaya özen gösterecektir. Bu hususta yayınlamış olduğumuz kuralları zaman zaman degiştirdiğimizden ötürü bu bölümü arasıra okuyarak yapılan değişikliklerimizden haberdar olmanız menfaatiniz icabıdır..

 

Telif Hakları

 

Burada yayınlanan metin ve resimlerin iktibas hakkı Çevre Görevi sitesine ait olup, diğer telif hakları sahiplerine ait olanlar dışındakiler yazılı izin alınmaksızın kopyalanamaz, yayınlanamaz veya herhangibir basın yayın ekipmanıyla çoğaltılamaz. Bunu aksi durumda TCK nın bilumum maddelerindeki müeyyideler kanunun verdiği en yüksek cezalara kadar dava ve takip edilir..

 

 

Diğer Hususlar

 

Burada verdiğimiz Web hizmetlerinden veya çevreyle ve atık yönetimiyle ilgili verdiğimiz bilgilerden memnuniyet duymamanız halinde Çevre Görevi sitesi asla mesul olmayacaktır. Herhangi bir memnuniyetsizliğinizde Web sitemizi kullanıp kullanmamak sizin keyfiyetinize kalmış olup, itirazınız tarafımızdan kesinlikle kabul görmeyecek ve herhangibir talebiniz karşısında bizim mesuliyetimiz ancak sitemize bir daha girmemenizle sınırlı kalacaktır.

 

Dilek ve Temennileriniz

 

Sitenin çalışması ile ilgili görüş, öneri, tavsiye, veya şikayetlerinizi lütfen yapımcımız Uygur Bilgisayar Limited Şirketine iletiniz.


E-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.